Szacuje się, że nawet 150 milionów mężczyzn z całego świata cierpi z powodu zaburzeń erekcji. Tylko niewielki procent tej liczby zgłosi się ze swoim kłopotem do lekarza. Tymczasem odpowiednio wczesne rozpoznanie i terapia pozwalają pozbyć się problemu. W tym celu stosowana jest m.in. Kamagra, czyli jeden z najpopularniejszych leków na potencję. Sprawdź, co warto wiedzieć na temat preparatu.

Czym jest Kamagra?

Tabletki Kamagra stosowane są jako zamiennik Viagry. Oba leki na potencję podaje się w celu ułatwienia dopływu krwi do prącia. Kamagra zawiera sildenafil i to ten składnik jest podstawowym budulcem tabletek. Po wprowadzeniu do organizmu sildenafil rozszerza naczynia krwionośne w członku, poprawiając przepływ krwi oraz pomagając w wywołaniu erekcji. Warunkiem działania tabletki jest pobudzenie seksualne. Ważne więc, by po przyjęciu leku zapewnić odpowiednie bodźce zewnętrzne, które wprowadzą mężczyznę w stan podniecenia. Dzięki temu lek zacznie działać.

Kiedy zacząć ją stosować?

Lek zaleca się stosować mężczyznom zmagającym się z zaburzeniami erekcji. Nie powinni go zażywać panowie zdrowi, gdyż nieprawidłowe przyjmowanie środków na potencję może się dla nich skończyć poważnymi skutkami zdrowotnymi. Tabletki Kamagra stosują mężczyźni w każdym wieku. Okazuje się bowiem, że problemy ze wzwodem mogą pojawić się nawet u panów przed 30-tką. Ma to związek ze stresującym trybem życia, przemęczeniem i złą dietą. Naturalne zaburzenia erekcji pojawiają się zwykle w okolicach 40. roku życia. Wtedy także warto zgłosić się do lekarza w celu dobrania odpowiedniej dawki leku na potencję.

Stosowanie leku na potencję

Dawka Kamagry powinna zostać dobrana przed lekarza. Nawet, jeśli wejdziesz w posiadanie leku bez wizyty u lekarza, nie próbuj sam dopasować dla siebie jego optymalnej ilości. Lepiej, gdy zrobi to specjalista. Tabletki Kamagra sprzedawane są w trzech wariantach – 25 mg, 50 mg oraz 100 mg. Środek o najmniejszej mocy podaje się zwykle mężczyznom zmagającym się z pierwszymi objawami zaburzeń erekcji. Dawka 50 mg przepisywana jest z kolei najczęściej. Pomaga ustalić, czy Kamagra ma wystarczającą moc i czy nie należy zwiększyć jej dawki. Tabletki 100 mg to największa możliwa dawka leku przepisywana mężczyznom z długofalowymi zaburzeniami. Jak stosować Kamagrę? Tabletkę zażyć należy około 60 minut przed zbliżeniem. Nie ma znaczenia pora dnia, w której lek zostanie przyjęty. Ważne jednak, by nie przekraczać dawki ustalonej przez lekarza. Zawarty w tabletkach sildenafil jest aktywny w organizmie średnio do 6 godzin od zażycia.

Czy stosowanie Kamagry ma skutki uboczne?

Niezastosowanie się do zalecanej przez lekarza dawki lub ukrywanie chorób wykluczających możliwość stosowania Kamagry prowadzić może do pojawienia się skutków ubocznych jej zażywania. Tabletek nie powinni przyjmować panowie cierpiący m.in. z powodu chorób serca, czy niewydolności nerek. Jakie skutki uboczne może mieć zażycie Kamagry?

  • Często pojawiają się: bóle i zawroty głowy, uczucie gorąca, problemy ze wzrokiem i trawieniem.
  • Rzadko może dojść do: krwawienia z nosa, omdlenia i udaru.
  • Bardzo rzadko skutkiem ubocznym jest: nieregularne bicie serca, ból mięśni, zmęczenie, wymioty i ból w klatce piersiowej.

Tabletki Kamagra to obok Viagry najpopularniejszy lek na potencję. Pomagają odzyskać przyjemność ze współżycia, walcząc ze wstydliwym kłopotem mężczyzn. Zażywanie leku powinno odbywać się po konsultacjach z lekarzem. Tylko terapia prowadzona pod okiem specjalisty przynieść może oczekiwane skutki.